Pronađena garaža puna oružja, dvojac pokušao pobjeći iz Srbije

28.09.2024. 20:40
0
IZVOR: nezavisne.com

Potpredsjednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je večeras da je policija uhapsila dvije osobe, od kojih je jedna iznajmila garažu u kojoj je pronađena velika količina oružja, navodi se u saopštenju MUP.

- Policija je uhapsila dve osobe, od kojih je jedna iznajmila garažu u kojoj je pronađena velika količina oružja. Nastavlja se dalji rad na rasvetljavanju umešanosti drugih lica i motiva, i zbog toga nećemo objavljivati identitet uhapšenih - izjavio je Dačić.

Oni su lišeni slobode prilikom pokušaja bjekstva iz Srbije, dodao je Dačić.

Pripadnici ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu 26. septembra, u garaži na Novom Beogradu, pronašli veću količinu oružja i minsko-eksplozivnih naprava, piše Tanjug.

Komentari 0
Povezane vijesti
Epopeja orla koji nije slučajno na srpskom grbu: Zatočen u Siriji - Srbi ga sada oslobađaju! Epopeja orla koji nije slučajno na srpskom grbu: Zatočen u Siriji - Srbi ga sada oslobađaju!
Šije šajkače i u desetoj deceniji Šije šajkače i u desetoj deceniji
Srpska se u Srbiji zadužuje 22 miliona evra Srpska se u Srbiji zadužuje 22 miliona evra
Najčitanije
  • Uz visoke počasti sahranjena Ljiljana Zelen Karadžić (FOTO)
    13h 33m
    1
  • Služeno opelo Ljiljani Zelen Karadžić
    14h 46m
    0
  • Kome smetaju zastave Republike Srpske u Istočnom Sarajevu?
    9h 30m
    10
  • Zavist federalnih medija: Postoje li Srbi u Bosni i Hercegovini?
    13h 23m
    6
  • Ljubimci poznatih umjetnika: Frida Kalo i njen omiljeni pas Sinjor Ksolotl
    18h 54m
    29