Pronađena garaža puna oružja, dvojac pokušao pobjeći iz Srbije

28.09.2024. 20:40
0
IZVOR: nezavisne.com

Potpredsjednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je večeras da je policija uhapsila dvije osobe, od kojih je jedna iznajmila garažu u kojoj je pronađena velika količina oružja, navodi se u saopštenju MUP.

- Policija je uhapsila dve osobe, od kojih je jedna iznajmila garažu u kojoj je pronađena velika količina oružja. Nastavlja se dalji rad na rasvetljavanju umešanosti drugih lica i motiva, i zbog toga nećemo objavljivati identitet uhapšenih - izjavio je Dačić.

Oni su lišeni slobode prilikom pokušaja bjekstva iz Srbije, dodao je Dačić.

Pripadnici ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu 26. septembra, u garaži na Novom Beogradu, pronašli veću količinu oružja i minsko-eksplozivnih naprava, piše Tanjug.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpski basketaši osvojili bronzu u Poljskoj Srpski basketaši osvojili bronzu u Poljskoj
Basketaši Srbije u polufinalu Svjetskog prvenstva u Varšavi Basketaši Srbije u polufinalu Svjetskog prvenstva u Varšavi
Lažni ljekari oštetili više ljudi za 25.000 evra Lažni ljekari oštetili više ljudi za 25.000 evra
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    16h 6m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    17h 23m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    17h 44m
    0
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    15h 28m
    0
  • Klanac - mjesto gdje je istorija ispisana žrtvom
    18h 55m
    0