Pronađena nestala djevojčica iz Novog Sada

03.05.2026. 09:13
0
IZVOR: katera.news/srna.rs

Petnaestogodišnja djevojčica iz Novog Sada, za kojom je bio aktiviran sistem “Pronađi me”, pronađena je sinoć, potvrđeno je iz MUP-a Srbije.

Kako prenosi Srna, djevojiču su nakon intenzivne potrage sinoć oko 20.40 časova pronašli pripadnici Policijske uprave za grad Beograd.

Ona je pronađena u društvu petnaestogodišnjaka čiji je nestanak u Novom Sadu, dodali su iz MUP-a.

Oboje su u dobrom opštem stanju i dalji rad je u toku.

Nestanak dvoje tinejdžera prijavljen je 29. aprila.

Sistem "Pronađi me" aktiviran je u potrazi za petnaestogodišnjom devojčicom i nakon gotovo četiri sata je zatvoren.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpski basketaši osvojili bronzu u Poljskoj Srpski basketaši osvojili bronzu u Poljskoj
Basketaši Srbije u polufinalu Svjetskog prvenstva u Varšavi Basketaši Srbije u polufinalu Svjetskog prvenstva u Varšavi
Lažni ljekari oštetili više ljudi za 25.000 evra Lažni ljekari oštetili više ljudi za 25.000 evra
Najčitanije
  • Paja Jovanović - Na platnima sačuvao identitet srpskog naroda
    20h 57m
    0
  • Valentina Tereškova, tekstilna radnica i prva žena u svemiru
    12h 50m
    0
  • Program manifestacije "Dani Kasindolskog bataljona"
    19h 50m
    0
  • Nova zgrada policije u Istočnom Sarajevu najbolja i najopremljenija
    9h 48m
    1
  • „Pohod na klanac“ - hodočašće i odavanje počasti svim palim borcima Kasindolskog bataljona
    14h 19m
    0