Protest građana zbog redukcija vode u Istočnom Sarajevu

30.09.2021. 21:35
1
IZVOR: Katera

Mirno okupljanje građana pod nazivom "Građani pitaju-kako, ko i šta dalje" biće održan u utorak, 5. oktobra 2021. godine na parkingu kod Doma zdravlja u Istočnom Novom Sarajevu.

Na "Fejsbuk" grupi povodom ovog pitanja, navodi se da će okupljanje građana početi od 17:30 časova.

Zbog problema sa redukcijama koji ove godine traju od mjeseca jula, građani nezadovoljni dosadašnjim načinom rješavanja ovog problema okupiće se kako bi iskazali svoje nezadovoljstvo i potrebu za što hitnijim iznalaženjem rješenja.

- Kako su se građani do sada samo paušalno obavještavali o tome šta bi se moglo uraditi i kada, na okupljanje su pozvani direktor Vodovoda, gradonačelnik, načelnici i predsjednik Skupštine opštine Istočno Novo Sarajevo kako bi građane zvanično upoznali sa svojim planovima i prijedlogom mjera - naveli su u "Fejsbuk" grupi.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Marko 01.10.2021. 14:28
    Zašto na parkingu a ne na Trgu Srbija?
Povezane vijesti
Sutra osvećenje temelja Hrama Svetog velikomučenika Prokopija u Bulozima Sutra osvećenje temelja Hrama Svetog velikomučenika Prokopija u Bulozima
„Arena Motors“ u Istočnom Sarajevu zapošljava „Arena Motors“ u Istočnom Sarajevu zapošljava
Danas turnir u uličnom basketu u Podgrabu Danas turnir u uličnom basketu u Podgrabu
Najčitanije
  • Nepoznati detalji iz života Stevana Kalembera
    11h 58m
    5
  • Uhapšeno lice iz Istočne Ilidže, pronađena droga i oružje
    7h 46m
    0
  • Vozaču u Trnovu oduzet automobil: Za neplaćene kazne duguje gotovo 37.000 KM
    6h 0m
    1
  • „Arena Motors“ u Istočnom Sarajevu zapošljava
    6h 49m
    0
  • Litar goriva na korak od 3,50 marke
    11h 47m
    1