Protest radnika Doma zdravlja Bratunac u znak podrške pretučenoj doktorici

17.10.2024. 17:33
0
IZVOR: nezavisne.com

Protest radnika Doma zdravlja Bratunac održan je danas ispred zgrade Doma u Bratuncu u znak podrške doktorici Snežani Stojanović, koju je sinoć pacijent pretukao na radnom mjestu. 

Rukovodstvo bratunačkog Doma zdravlja ističe da ranije nisu imali ovakve nemile događaje te osuđuju napad i očekuju brzu reakciju nadležnih organa.

Osude stižu i iz Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske, uz jasnu poruku da, kao što svaki građanin ima pravo na zdravstvenu zaštitu, tako i zdravstveni radnici u obavljanju svog posla moraju od pacijenata i njihovih porodica da dobiju isti nivo poštovanja, prenosi RTRS.

Doktorica Snežana Stojanović je hospitalizovana u bolnicu Zvornik, stabilno je i nije životno ugrožena, potvrđeno je u bolnici.

Komentari 0
Povezane vijesti
Patrijarh Porfirije 4. jula služi parastos ubijenim Srbima srednjeg Podrinja i Birča Patrijarh Porfirije 4. jula služi parastos ubijenim Srbima srednjeg Podrinja i Birča
U Srpskoj rođena 21 beba U Srpskoj rođena 21 beba
Minić: Put Foča-Sarajevu u punoj funkciji u roku od 30 dana Minić: Put Foča-Sarajevu u punoj funkciji u roku od 30 dana
Najčitanije
  • Radivoje Kosorić – Slavni junak romanijskog kraja
    11h 30m
    17
  • Ranko Elez - Smrt na Medenoj glavici
    1h 35m
    4
  • Svečano otvorena nova zgrada Policijske uprave Istočno Saraejvo
    6h 2m
    17
  • U Palama danas otvaranje novog objekta Policijske uprave Istočno Sarajevo
    12h 52m
    0
  • Rogatica: Sutra počinje „Vidovdan fest 2026“
    23h 57m
    0