Protiv Sokočanina podnesen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka zbog prijetnji

17.09.2024. 19:00
1
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske stanice Sokolac podnijeli su Zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka Osnovnom sudu Sokolac - Odjeljenje za prekršaje, protiv lica D.B. iz Sokoca, zbog počinjenog prekršaja „Ugrožavanje bezbjednosti prijetnjom napada na život, tijelo i imovinu“,  iz člana 11. Zakona o javnom redu i miru Republike Srpske.

Policijskoj stanici Sokolac, danas oko 12.30 časova lice D.R. iz Sokoca prijavilo je lice D.B. da mu je u prostorijama opštine Sokolac upućivao prijetnje, koje su kod istog izazvale osjećaj ugroženosti.

O događaju obaviješten tužilac Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo koji se izjasnio da nema elementa krvičnog djela, te da se lice D.B. prekršajno sankcioniše u skladu sa nevedenim zakonom, naveli su iz PU Istočno Sarajevo.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Cccc 18.09.2024. 09:12
    Ovaj Gago je sebi previse dao za pravo da pise na sajtu opstine i iznosi lazi po Cickovoj naredbi.Koriste sajt opstine za licne potrebe.
Povezane vijesti
Trebinje: Predložen pritvor osumnjičenom za obljubu djeteta Trebinje: Predložen pritvor osumnjičenom za obljubu djeteta
Od marta iduće godine osnovica za borački dodatak četiri i po marke Od marta iduće godine osnovica za borački dodatak četiri i po marke
Zamjena zatvorske kazne za novčanu ili radom za opšte dobro Zamjena zatvorske kazne za novčanu ili radom za opšte dobro
Najčitanije
  • Sjećanje na Veselina Puketu
    2h 14m
    2
  • Uroš Nejaki - posljednji srpski car
    14m
    1
  • Recept za posne kifle
    10h 49m
    0
  • Molitva koju treba izgovoriti na Vavedenje Presvete Bogorodice
    10h 50m
    0
  • Posni pužići sa ajvarom
    23h 7m
    0