Prvo slavlje Igmana

03.02.2020. 18:40
0
IZVOR: sportdc.net

Košarkaši Igmana iz Istočne Ilidže u trećem kolu Druge lige Republike Srpske grupa ''Istok'' uspjeli su da ostvare i prvi trijumf.

U goste Igmanu stiglo je Gacko, a domaća ekipa je slavila pobjedu 71:59, te je tako nakon dva uvodna poraza od Romanije i Rogatice osjetila slast pobjede.

Najefikasniji u domaćem timu bio je Nikola Ašanin sa 17 poena, a David Šehovac je ubacio 16. Kod gostiju, Božić je bio najefikasniji sa 12 ubačenih poena.

Komentari 0
Povezane vijesti
Istočna Ilidža: Javni poziv za statiranje u filmu „Linija“ Istočna Ilidža: Javni poziv za statiranje u filmu „Linija“
"Linija" nije ratna drama, već dubok prikaz humanosti i samožrtvovanja doktora Lazića "Linija" nije ratna drama, već dubok prikaz humanosti i samožrtvovanja doktora Lazića
Sutra obustava saobraćaja u Krupačkim stijenama Sutra obustava saobraćaja u Krupačkim stijenama
Najčitanije
  • Olimpijske igre: Šljivić najuspješniji do sada
    15h 4m
    2
  • Istočna Ilidža: Javni poziv za statiranje u filmu „Linija“
    15h 18m
    0
  • Danas je Međunarodni dan djece oboljele od raka
    44m
    0
  • Obilježen Dan boraca u Istočnom Novom Sarajevu (FOTO)
    22h 8m
    0
  • Predložen pritvor za vozača tramvaja
    14h 54m
    0