Reprezentativci Srbije u mini fudbalu postali prvaci Evrope, pa napravili feštu u Sarajevu (VIDEO)

09.06.2024. 20:06
0
IZVOR: sportal.blic.rs

Reprezentacija Srbije u mini fudbalu napravila je ogroman uspjeh, pošto se u subotu popela na krov Evrope. U velikom finalu prvenstva Starog kontinenta, koje se igralo u Sarajevu, savladali su Rumuniju poslije boljeg izvođenja penala 11:10 (1:1). Nakon titule, znali su i kako da je proslave.

Viđeno je izuzetno zanimljivo finale u Sarajevu. Srbija je u 21. minutu stigla do prednosti golom Aleksandra Injića, ali je u 36. minutu poravnao Andrei Balea. Do kraja meča nismo videli pogotke, pa se pristupilo izvođenju penala. Tu se naša selekcija bolje snašla i u triler završnici stigla do titule.

A znali su reprezentativci Srbije i da je proslave kako dolikuje. U svlačionici je nastala prava ludnica, a pehar u dvorani Skenderija proslavili su uz numeru "Koktel ljubavi" od Nedeljka Bajića Baje.

Podsjetimo, na putu do trona, srpski tim je išao kroz grupnu fazu, gdje je upisao remi sa Gruzijom (2:2) i pobjede nad Portugalom (2:1) i Bugarskom (1:0).

Potom je u osmini finala pala Mađarska (4:1), u četvrtfinalu Belgija (4:0) i u polufinalu Francuska (5:0).

Komentari 0
Povezane vijesti
Ovo su nove cijene putarina u Srbiji Ovo su nove cijene putarina u Srbiji
Ponovo blokade ulica u više gradova Ponovo blokade ulica u više gradova
Nevjerovatno otkriće u Srbiji: Ispod deponije čitav grad Nevjerovatno otkriće u Srbiji: Ispod deponije čitav grad
Najčitanije
  • Mihajlo Golub najmlađa beba u Istočnom Novom Sarajevu (FOTO)
    19h 32m
    2
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    7h 32m
    3
  • Marija Kiri - Fizičarka i hemičarka, dvostruka dobitnica Nobelove nagrade
    6h 16m
    0
  • Najmlađa i beba sa najviše braće i sestara u Rogatici Dušan Mijatović
    7h 8m
    1
  • Ostavljanje djece u automobilu i na deset minuta može biti kobno
    6h 14m
    0