U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 25 beba.
Sreću i radost u porodilištima širom Srpske donijelo je 16 djevojica i devet dječaka.
Kako je rečeno Srni u porodilištima, u Gradišci je rođeno pet djevojčica i dva dječaka, u Banjaluci po tri djevojčice i tri dječaka, u Doboju dvije djevojčice, u Zvorniku, Bijeljini i Nevesinju po jedna djevojčica i jedan dječak, u Prijedoru, Trebinju i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica, a u Foči dječak.