Sastanak o auto-putu Sarajevo - Beograd

28.12.2021. 10:11
0
IZVOR: Srna

U Sarajevu će danas biti održan sastanak zvaničnika Republike Srpske, BiH i FBiH o nastavku i ubrzavanju realizacije projekta izgradnje auto-puta Sarajevo - Beograd, saopšteno je iz Ministarstva komunikacija i transporta u Savjetu ministara.

Sastanku sa ministrom komunikacija i transporta u Savjetu ministara Vojinom Mitrovićem prisustvovaće predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković, premijer FBiH Fadil Novalić i gradonačelnikom Brčkog Esad Kadrić, navedeno je u saopštenju.

Ovom sastanku prisustvovaće i direktori "Autoputeva Republike Srpske" Dušan Topić i "Autocesta FBiH" Elmedin Voloder, predsjednik Skupštine Brčko distrikta Siniša Milić, supervizor za Brčko distrikt Majkl Skenlan i šef Kancelarije koordinatora u Savjetu ministara Miroslav Gavrić.

Komentari 0
Povezane vijesti
Protojerej Danilo Dangubić: Natašini krstovi Protojerej Danilo Dangubić: Natašini krstovi
Tijelo žene pronađeno u koritu rijeke Miljacke Tijelo žene pronađeno u koritu rijeke Miljacke
Ela Jovanović otpuštena iz bolnice nakon mjesec dana borbe Ela Jovanović otpuštena iz bolnice nakon mjesec dana borbe
Najčitanije
  • Posni pasulj sa krompirom
    6h 50m
    0
  • Destilerija iz Srbije sa sedam godina starom šljivovicom pobjednik festivala rakije
    19h 38m
    0
  • Koji čaj je najbolje piti kada ste prehlađeni?
    20h 12m
    0
  • Lazar Vojinović i Jana Bašević prvaci BiH, Nađa Kojić vicešampion
    4h 52m
    2
  • Do polovine naredne sedmice kiša, susnježica i snijeg
    17h 17m
    0