Savić i Ilić vicešampioni BiH u džudou

03.04.2022. 11:30
0
IZVOR: katera.news

Prvenstvo Bosne i Hercegovine u kategoriji kadeta i mlađih pionira održano je juče u Lukavcu.

Džudisti Romanije okitili su se sa dvije vicešampionske titule koje su osvojili Dimitrije Savić i Luka Ilić i tako obezbjedili mjesto u reprezentaciji Bosne i Hercegovine.

Iz ovog kluba napominju da su time takođe osigurali nastup na svjetskom prvenstvu koje će se održati u Sarajevu od 24 - 28.08.2022.godine.

Komentari 0
Povezane vijesti
Andrićevo Sarajevo: Od fotografije na Trebeviću 1961. do memorijalnog kompleksa 2026. Andrićevo Sarajevo: Od fotografije na Trebeviću 1961. do memorijalnog kompleksa 2026.
Tri zemljotresa registrovana tokom noći na području Sarajeva Tri zemljotresa registrovana tokom noći na području Sarajeva
Dimitrije Savić osvojio bronzu na Evropskom kupu za juniore Dimitrije Savić osvojio bronzu na Evropskom kupu za juniore
Najčitanije
  • „Sport Vision” u Istočnom Sarajevu zapošljava
    6h 54m
    0
  • „Arena Motors“ u Istočnom Sarajevu zapošljava
    7h 26m
    0
  • Uhapšeno lice koje se dovodi u vezu sa pokušajem ubistva Davora Dabića
    10h 49m
    0
  • Počinje izgradnja parkinga na Veljinama
    15h 44m
    0
  • Jednokratna novčana pomoć penzionerima do kraja avgusta
    11h 21m
    0