Šest medalja za "Randori" na Prvenstvu BiH

02.03.2020. 15:44
0
IZVOR: Katera

Takmičari Džudo kluba „Randori“ osvojili su šest medalja na Prvenstvu BiH, održanom u Vitezu, u kategorijama seniora i poletaraca.

Takmičar Nikola Pljevaljčić, u seniorskoj konkurenciji do 90 kg. osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju. U finalu je izgubio meč nakon dikvalifikacije, zbog nemogućnosti nastavka borbe.

Slika

Vuk Divljan takođe je osvojio srebrnu medalju u kategoriji do 66 kg, dok je njegov brat Lav Divljan u istoj kategoriji osvojio bronzanu medalju.

Nikola Pljevaljčić i Vuk Divljan ovim postignutim rezultatom plasirali su se na balkansko i evropsko prvenstvo za seniore.

Takmičar „Randorija“ Vojin Lalović postao je prvak BiH u konkurenciji poletaraca do 60 kg, i time dokazao da u svom uzrastu nema konkurenciju.

Takmičari Sara Šakić i Stefan Jovović u kategoriji poletaraca osvojili su bronzane medalje.

Slika

Ekipu su predvodili Stefan Majdov i Tamara Vučetić.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Stanko Lopatić – Ponos Romanije Stanko Lopatić – Ponos Romanije
Nikola Lubura na Evropskom prvenstvu za kadete Nikola Lubura na Evropskom prvenstvu za kadete
Dimitrije Savić osvojio bronzu u Podgorici Dimitrije Savić osvojio bronzu u Podgorici
Najčitanije
  • Stanko Lopatić – Ponos Romanije
    8h 26m
    2
  • Firma „Braća Marjanović“ zapošljava
    2h 29m
  • Sveti vladika Nikolaj roditeljima: Blagodarite Bogu koji vam je dao decu
    22h 28m
    0
  • Drugi veliki kviz na otvorenom večeras u Palama
    8h 16m
    1
  • Katerini prijedlozi knjiga za ovu sedmicu
    7h 21m
    0