Šest medalja za "Randori" na Prvenstvu BiH

02.03.2020. 15:44
0
IZVOR: Katera

Takmičari Džudo kluba „Randori“ osvojili su šest medalja na Prvenstvu BiH, održanom u Vitezu, u kategorijama seniora i poletaraca.

Takmičar Nikola Pljevaljčić, u seniorskoj konkurenciji do 90 kg. osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju. U finalu je izgubio meč nakon dikvalifikacije, zbog nemogućnosti nastavka borbe.

Slika

Vuk Divljan takođe je osvojio srebrnu medalju u kategoriji do 66 kg, dok je njegov brat Lav Divljan u istoj kategoriji osvojio bronzanu medalju.

Nikola Pljevaljčić i Vuk Divljan ovim postignutim rezultatom plasirali su se na balkansko i evropsko prvenstvo za seniore.

Takmičar „Randorija“ Vojin Lalović postao je prvak BiH u konkurenciji poletaraca do 60 kg, i time dokazao da u svom uzrastu nema konkurenciju.

Takmičari Sara Šakić i Stefan Jovović u kategoriji poletaraca osvojili su bronzane medalje.