Sinoćnja pucnjava uznemirila građane

24.09.2020. 09:34
0
IZVOR: Klix.ba

Pucnjava u sarajevskom naselju Grbavica do koje je došlo sinoć oko 21:30 sati uznemirila je građane koji su slučaj prijavili policiji.

-Nakon prijave slučaja utvrđeno je da nije bilo povrijeđenih. Policajci su u Grbavičkoj ulici pronašli pet čahura ispaljenih iz startnog pištolja - kazali su u Operativnom centru Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo za Klix.ba.

Policija će nastaviti da traga za počiniocima.

-Pucalo se iz vozila sive boje koje je bilo u pokretu - kazali su nam u Operativnom centru MUP-a KS.

Komentari 0
Povezane vijesti
Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu
Srebro za Mariju Ušćumlić na Prvenstvu BiH U23 Srebro za Mariju Ušćumlić na Prvenstvu BiH U23
Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
Najčitanije
  • Paljanin ispalio više hitaca nakon svađe
    11h 54m
    3
  • Istočno Novo Sarajevo: Kazne za uništavanje imovine na dječijim igralištima
    12h 33m
    3
  • Podvizi i stradanja braće Nikolić
    4h 50m
    0
  • ViK Pale: Obavještenje
    10h 44m
    5
  • Minić i Cvijanović kandidati SNSD-a
    6h 4m
    4