Slovaci u Gelzenkirhenu razvili zastavu "Kosovo je Srbija"

30.06.2024. 21:41
1
IZVOR: glassrpske.com

Fudbalska reprezentacija Slovačke i Engleske odmjerili su snage u osmini finala Evropskog prvenstva u Njemačkoj, a jedan detalj na stadionu u Gelzenkirhenuje zapao za oko.

Naime, tokom utakmice smo u par navrata vidjeli kako se na dijelu tribine gdje se nalaze slovački navijači, vidi nekoliko zastava sa simbolima Srbije, javlja Telegraf.

Jedna od njih je srpska zastava, dok se na drugoj može vidjeti zastava Srbije sa mapom Kosova, uz poruku: "Kosovo je Srbija".

Slovaci su uspjeli da namuče ekipu Engleske i tako naprave jedno od većih iznenađenja ovog Evropskog prvenstva, tako što su sa jednim od favorita otišli u produžetke.

Utakmica je na kraju završena pobjedom Engelska – 2- 1.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    djuki 02.07.2024. 14:51
    Sto ne odu sa nasim junacima na Kosovo?
Povezane vijesti
Tuča navijača "Crvene zvezde" i "Torcide" u Tuzli, povrijeđena 23 lica Tuča navijača "Crvene zvezde" i "Torcide" u Tuzli, povrijeđena 23 lica
Hrvatski navijači u Podgorici uzvikivali "Ubij Srbina" Hrvatski navijači u Podgorici uzvikivali "Ubij Srbina"
U Tuzli pretučen navijač Crvene zvezde U Tuzli pretučen navijač Crvene zvezde
Najčitanije
  • Svirepo ubistvo srpskog dječaka Slobodana Stojanovića
    10h 56m
    18
  • Na današnji dan rođen kompozitor "Marša na Drinu" Stanislav Binički
    2h 48m
    6
  • Pronađena tijela svih pet planinara iz BiH
    23h 7m
    0
  • Pale: U četvrtak humanitarna svirka za Marka Pavlovića
    9h 56m
    3
  • Ponovo dostupni EMNG pregledi u Bolnici „Srbija“
    8h 26m
    1