„Sparta“ sveukupni šampion prvenstva Republike Srpske za mlađe pionire i pionirke

24.03.2024. 11:54
0
IZVOR: katera.news

Prvenstvo Republike Srpske za mlađe pionire i pionirke, kadete i kadetkinje održano je juče u Sokocu, u organizaciji sokolačkog Džudo kluba Olimpik.

Na prvenstvu je učestvovalo 350 takmičara iz 34 kluba, a djeca iz „Sparte“ osvojila su tri pehara - šampioni Republike Srpske sveukupno za mlađe pionire i pionirke, šampioni Republike Srpske za mlađe pionire i za treće mjesto na Prvenstvu Republike Srpske za mlađe pionirke.

Šampioni Republike Srpske u konkurenciji mlađih pionira i pionirki postali su Vladimir Ivanović, Nemanja Elez i Anđela Popović.

Vicešampionka Republike Srpske u konkurenciji mlađih pionirki postala je Sara Šakić, dok je vicešampionka Republike Srpske u konkurenciji kadetkinja postala Nikolina Pandžić.

Bronzu na prvenstvu Republike Srpske u konkurenciji mlađih pionira osvojio je Aleksa Petrović, a Nemanja Elez proglašen je za najboljeg mlađeg pionira prvenstva Republike Srpske.

Ekipu na prvenstvu vodio je trener Miloš Mijanović.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srebro za Mariju Ušćumlić na Prvenstvu BiH U23 Srebro za Mariju Ušćumlić na Prvenstvu BiH U23
Mladi džudisti „Sparte“ osvojili 11 medalja na turniru „BIH and Nippon“ Mladi džudisti „Sparte“ osvojili 11 medalja na turniru „BIH and Nippon“
Dječaci „Sparte“ u uzrastima U10 i U12 najbolji u Banjaluci Dječaci „Sparte“ u uzrastima U10 i U12 najbolji u Banjaluci
Najčitanije
  • Pale: U toku pregovaranje sa muškarcem koji odbija da siđe sa drveta
    29m
    0
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Crna Reka - Tutin (VIDEO)
    4h 0m
    0
  • Miloš Božović nastavlja liječenje u Zagrebu
    10h 22m
    2
  • Završena sjednica, predloženo drugo povećanje plata budžetskim korisnicima u ovoj godini
    23h 14m
    1
  • Uvode se nova odlikovanja za vojne zasluge u ratu
    5h 40m
    2