Srpske odbojkašice večeras u polufinalu protiv SAD

12.10.2022. 18:48
0
IZVOR: ossrb.org

Ženska seniorska rerpezentacija Srbije, aktuelni svjetski prvak, igraće u polufinalu 19. SP 2022. u Gljivicama protiv SAD.

Početak meča je večeras od 20.30 časova.

Srbiji će meč protiv Amerikanki biti 12. polufinale od 2015. na velikim takmičenjima: Olimpijskim igrama, Svjetskom prvenstvu, Svjetskom kupu, Gran Priju, Ligi nacija, Evropskom prvenstvu i Evropskim igrama, uz osvojenih 11 medalja do sada.

U ovom brilijantnom timu, nastupaju djevojke iz Republike Srpske, Tijana Bošković i Brankica Mihajlović.

Komentari 0
Povezane vijesti
Odbojkaši Srbije u osmini finala sa Iranom Odbojkaši Srbije u osmini finala sa Iranom
Drama sa tužnim krajem: Odbojkašice Srbije poražene od SAD Drama sa tužnim krajem: Odbojkašice Srbije poražene od SAD
Tijana Bošković: U Pariz idemo spremne Tijana Bošković: U Pariz idemo spremne
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    1h 24m
    35
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    16h 21m
    0
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    4m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    23h 54m
    0
  • Izabrano tročlano predsjedništvo beba u Istočnoj Ilidži, najmlađa beba Tadej Simić
    16h 46m
    0