Srpske odbojkašice večeras u polufinalu protiv SAD

12.10.2022. 18:48
0
IZVOR: ossrb.org

Ženska seniorska rerpezentacija Srbije, aktuelni svjetski prvak, igraće u polufinalu 19. SP 2022. u Gljivicama protiv SAD.

Početak meča je večeras od 20.30 časova.

Srbiji će meč protiv Amerikanki biti 12. polufinale od 2015. na velikim takmičenjima: Olimpijskim igrama, Svjetskom prvenstvu, Svjetskom kupu, Gran Priju, Ligi nacija, Evropskom prvenstvu i Evropskim igrama, uz osvojenih 11 medalja do sada.

U ovom brilijantnom timu, nastupaju djevojke iz Republike Srpske, Tijana Bošković i Brankica Mihajlović.

Komentari 0
Povezane vijesti
Odbojkaši Srbije u osmini finala sa Iranom Odbojkaši Srbije u osmini finala sa Iranom
Drama sa tužnim krajem: Odbojkašice Srbije poražene od SAD Drama sa tužnim krajem: Odbojkašice Srbije poražene od SAD
Tijana Bošković: U Pariz idemo spremne Tijana Bošković: U Pariz idemo spremne
Najčitanije
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    18h 57m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    17h 3m
    3
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    14h 35m
    0
  • Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    18h 44m
    0
  • Istorija ispisana u Palama: Tradicionalni 3h3 turnir na višem, Quest nivou
    1h 50m
    0