Stradali demineri sa Pala

25.08.2019. 14:12
0
IZVOR: Srna

Na području Kupresa jutros su poginuli demineri čiji su inicijali S.K. /42/ i S.P. /52/, a povrijeđen je R.C. /35/, svi sa Pala, rekao je Srni direktor Centra za uklanjanje mina u BiH Saša Obradović.

Obradović je istakao da su demineri firme "Pazi mine" iz Viteza nastradali pri pokušaju deminiranja u minsko sumnjivom području Donji Malovan na Kupresu od mine PMR-3

On je rekao da su policija i tužilac na terenu, a prema mjestu nesreće upućena je i ekipa Centra za uklanjanje mina u BiH. 

Istraga je u toku.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pale: Međunarodni džiju-džicu turnir "Trofej Jahorina open" okupio 600 takmičara Pale: Međunarodni džiju-džicu turnir "Trofej Jahorina open" okupio 600 takmičara
Reakcija načelnika Kojića na optužbe premijera Minića (VIDEO) Reakcija načelnika Kojića na optužbe premijera Minića (VIDEO)
U nedjelju obilježavanje slave Prvog odreda Specijalne brigade policije U nedjelju obilježavanje slave Prvog odreda Specijalne brigade policije
Najčitanije
  • Sjećanje na zločin u Pivi: U jednom danu ubijeno 520 Srba
    13h 35m
    7
  • „Beerka“ ponovo stiže: od 12. do 14. juna u Istočnom Sarajevu
    10h 55m
    0
  • Sutra Gastro-turistička manifestacija "Jagnjijada" na Vučijoj Luci
    12h 18m
    0
  • Željko Pržulj - Sa dva svjedoka
    10h 52m
    0
  • Ukradeni lični podaci više od 100.000 turista
    3h 11m
    0