Stravična nesreća: Džinovski bilbord pao na pumpu, ima mrtvih

13.05.2024. 21:40
0
IZVOR: glassrpske.com

Stravična nesreća dogodila se u Mumbaju kada je olujni vjetar oborio ogroman džinovski bilbord. Tom prilikom poginulo je najmanje osam osoba, a povrijeđeno više od 50.

Na snimku se vidi kako bilbord pada na benzinsku stanicu i automobile pored prometnog auto-puta u Pant nagaru.

Bilbord je stajao tačno prekoputa benzinske pumpe. Prilikom pada, metalna konstrukcija bilborda pocijepala je krovove nekoliko vozila koja su bila na pumpi.

Komentari 0
Povezane vijesti
BiH uvezla 6.702 strana radnika, najviše iz Indije, Nepala i Turske BiH uvezla 6.702 strana radnika, najviše iz Indije, Nepala i Turske
Putevi u Srpskoj odnose živote: Više poginulih nego lani Putevi u Srpskoj odnose živote: Više poginulih nego lani
Nesreću u kojoj je poginuo Maunaga skrivio pijani vozač Nesreću u kojoj je poginuo Maunaga skrivio pijani vozač
Najčitanije
  • Zemljotres u okolini Sarajeva
    23h 55m
    0
  • Preminula Jovana Marić, istaknuti muzički pedagog i dirigent
    10h 55m
    0
  • Javna diskusija o vakcinaciji djece 25. aprila u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo
    3h 5m
    0
  • Danas Pobusani ponedjeljak
    10h 40m
    0
  • Sjajan uspeh Milice Ruduljić u Banjaluci
    5h 48m
    2