Sudar autobusa i automobila, ima povrijeđenih i stradalih

30.05.2020. 10:03
0
IZVOR: Srna

Najmanje jedna osoba je stradala, a veliki broj je povrijeđen u sudaru automobila i autobusa, koji se dogodio jutros u putu Podgorica - Nikšić.

Autobus nikšićkog prevoznika "Glušica" prevrnuo se nakon sudara sa automobilom, javili su podgorički mediji.

Veliki je broj povrijeđenih, a iz Službe spašavanja Nikšić su naveli da je toku njihovo izvlačenje i da još nema preciznih informacija.

Teška saobraćajna nesreća dogodila se u oko 8.20 časova. Na licu mjesta je pet vozila hitne pomoći, a građane pozivaju da daju krv.

Komentari 0
Povezane vijesti
Poginuo Ostoja Stanišić, bivši komandant Vojske Republike Srpske Poginuo Ostoja Stanišić, bivši komandant Vojske Republike Srpske
Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Sarajevo-Pale Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Sarajevo-Pale
Detalji nesreće u Lapišnici: Kombijem i kamionom upravljali vozači iz Goražda i Busovače Detalji nesreće u Lapišnici: Kombijem i kamionom upravljali vozači iz Goražda i Busovače
Najčitanije
  • Bezgranično. Besmrtno.
    15h 2m
    7
  • Godišnjica protjerivanja Srba iz Vogošće
    6h 35m
    39
  • „Počeh da čeznem za Beogradom“
    3h 25m
    0
  • Svadbene sale u Republici Srpskoj gotovo rasprodate
    7h 1m
    0
  • Škobo: Ustav iz 1992. godine - izraz odlučnosti Srba da opstanu na svom prostoru
    13h 46m
    2