Sutra kiša, poslije podne razvedravanje

08.07.2025. 15:34
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra se očekuje pretežno oblačno vrijeme sa kišom, pljuskovima i temperaturom vazduha do 25 stepeni Celzijusovih, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Tokom prijepodneva padavine će slabiti i prestati, a poslije podne će biti pretežno suvo uz postepeno razvedravanje i sunčane periode.

Minimalna temperatura vazduha iznosiće od 11 do 20, u višim predjelima od sedam, a maksimalna dnevna od 16 do 25 stepeni Celzijusovih.

Duvaće slab do umjeren vjetar zapadnog i sjeverozapadnog smjera, a u Hercegovini bura, prognoza je Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

U Republici Srpskoj i FBiH danas je preovladavalo umjereno do pretežno oblačno vrijeme. U većini krajeva zabilježeni su pljuskovi i grmljavina.

Temperatura vazduha u 14.00 časova: Bjelašnica 11 stepeni, Han Pijesak 15, Sokolac 17, Ivan sedlo i Sarajevo 18, Bijeljina 19, Kneževo, Foča i Livno 22, Gacko, Srebrenica i Tuzla 23, Drinić, Kalinovik, Bugojno i Zenica 24, Doboj, Drvar i Jajce 25, Mrkonjić Grad, Novi Grad i Šipovo 26, Bileća, Srbac i Bihać 27, Banjaluka, Prijedor, Ribnik i Trebinje 28, Rudo i Sanski Most 29, a Višegrad i Mostar 31 stepen Celzijusov.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra pretežno oblačno, ali natprosječno toplo Sutra pretežno oblačno, ali natprosječno toplo
Grad bogatiji za dječaka Grad bogatiji za dječaka
Sutra pretežno oblačno i toplije Sutra pretežno oblačno i toplije
Najčitanije
  • Šulić postao savjetnik direktora OC Jahorina
    13h 30m
    6
  • U januaru rođene 32 bebe u porodilištu Bolnice „Srbija“
    16h 43m
    0
  • Bačena bomba na kuću Zdravka Čolića
    16h 49m
    2
  • Sjednica Predsjedništva Boračke organizacije sutra u Istočnom Sarajevu
    19h 24m
    0
  • U Rusiji napravljen preparat protiv raka, koji ne zahtjeva hemioterapiju
    9h 16m
    1