Sutra nestabilno sa kišom i grmljavinom

07.06.2020. 18:39
0
IZVOR: SRNA

U Republici Srpskoj i FBiH sutra će biti nestabilno sa kišom, pljuskovima i grmljavinom, uz povremene sunčane intervale.

Ujutro se očekuje promjenjivo oblačno vrijeme, mjestimično sa kišom. Kasnije poslije podne moguće je postepeno razvedravanje od juga ka sjeveru, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Duvaće slab do umjeren promjenjiv vjetar.

Jutarnja temperatura vazduha od 10 do 16, na jugu i sjeveru do 18, a najviša dnevna temperatura od 16 do 22, na sjeveru i jugu do 25 stepeni Celzijusovih.

Nestabilo vijeme sa padavinama i grmljavinom očekuje se i narednih dana. Jutarnja temperatura između 11 i 16, ponegdje i do 18, a najviša dnevna do 23, a u pojedinim krajevima i do 26 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Danas pretežno sunčano i toplo Danas pretežno sunčano i toplo
Sutra pretežno sunčano i toplo uz umjerenu oblačnost Sutra pretežno sunčano i toplo uz umjerenu oblačnost
Sutra moguća kiša i pljuskovi Sutra moguća kiša i pljuskovi
Najčitanije
  • Sutra počinje Petrovski post
    16h 42m
    0
  • Ruski instruktor za borbe prsa u prsa koji je dao život za Republiku Srpsku i slobodu srpskog naroda
    13h 7m
    10
  • Tri muškarca povrijeđena u pucnjavi na Vracama
    6h 16m
    1
  • Minić i Gašanović svečano otvorili "Jagnjijadu" na Vučijoj Luci
    13h 20m
    8
  • SDS: Blanuša kandidat za predsjednika Republike Srpske
    8h 43m
    2