Sutra oblačno sa kišom

18.09.2024. 15:42
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra se očekuje pretežno oblačno vrijeme sa kišom uz temperaturu vazduha do 23 stepena Celzijusova.

Ujutro će biti oblačno, na jugu i jugozapadu kiša, u ostalim pred‌jelima suvo, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Prije podne padavine će se postepeno širiti ka istoku i sjeveru. Najviše suvog vremena biće na krajnjem sjeveru, poslije podne kiša i u ovim pred‌jelima.

Na jugu će biti i pljuskova sa grmljavinom uz nešto jače padavine, u ostalim pred‌jelima slabija kiša.

Duvaće slab do umjeren vjetar istočnih smjerova, ponegd‌je uz jake udare.

Jutarnja temperatura vazduha iznosiće od 10 do 16, u višim pred‌jelima od sedam, a dnevna od 14 na jugozapadu do 23 na sjeveroistoku, u višim pred‌jelima od 10 stepeni Celzijusovih.

Danas u Srpskoj i FBiH preovladava oblačno vrijeme, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha u 14.00 časova: Bjelašnica pet, Kalinovik i Čemerno 12, Kneževo 13, Drinić i Han Pijesak 14, Gacko i Sokolac 15, Sarajevo 16, Mrkonjić Grad, Srebrenica i Foča 17, Ribnik 18, Zvornik 19, Višegrad 20, Banjaluka, Doboj i Novi Grad 21, Bijeljina, Bileća i Prijedor 22, Trebinje 23, Neum 25 i Mostar 26 stepeni Celzijusovih. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra sunčano i vruće, temperatura do 39 stepeni Sutra sunčano i vruće, temperatura do 39 stepeni
Danas pretežno sunčano i vrlo toplo Danas pretežno sunčano i vrlo toplo
Sutra sunčano i toplije Sutra sunčano i toplije
Najčitanije
  • Dan kada je u Beograd stigao Muja (FOTO)
    13h 28m
    10
  • Na Vučijoj Luci proslavljen Sveti velikomučenik Pantelejmon
    19h 22m
    0
  • Omaž narodnom guslaru Srđanu Trifkoviću 27. avgusta u Veljinama
    20h 52m
    1
  • Nakon 40 godina održane konjičke trke na Han Kramu (VIDEO)
    21h 26m
    1
  • Dimitrije Savić osvojio bronzu na Evropskom kupu za juniore
    12h 12m
    0