Sutra oblačno sa padavinama

03.12.2024. 14:42
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra će biti oblačno uz povremene padavine, koje će biti intenzivnije u drugom dijelu dana.

Na jugu se očekuje kiša ili pljusak, a u ostalim krajevima kiša koja će preći u susnježicu.

U višim predjelima kao i ponegdje u nižim očekuje se snijeg, naročito uveče i u noći na četvrtak, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Duvaće slab do umjeren vjetar, sjevernih smjerova, a u Hercegovini na udare i pojačana bura.

Jutarnja temperatura vazduha iznosiće od nula do četiri stepena, na jugu do osam, u višim predjelima od minus tri, a najviša dnevna od tri do sedam, na jugu do 12, u višim predjelima od nula stepeni Celzijusovih.

Danas je u Srpskoj i FBiH pretežno oblačno uz sunčane periode, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha u 13.00 časova: Bjelašnica minus dva, Kneževo, Sokolac i Han Pijesak jedan, Drinić dva, Gacko, Kalinovik, Mrkonjić Grad i Čemerno tri, Bijeljina, Srbac, Srebrenica i Ribnik pet, Banjaluka, Zvornik, Novi grad, Sarajevo, Prijedor i Foča šest, Bileća i Trebinje devet i Mostar 10 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra promjenljivo i nestabilno Sutra promjenljivo i nestabilno
Sutra pretežno oblačno, praćeno kišom Sutra pretežno oblačno, praćeno kišom
Danas sunčano i toplo Danas sunčano i toplo
Najčitanije
  • Dan kada je za odbranu Srpske Ilidže i srpskog naroda živote dalo 12 Ilidžanaca
    20h 0m
    2
  • Godišnjica bombardovanja RTS-a
    19h 46m
    0
  • Danas je Dan planete Zemlje
    19h 57m
    1
  • Ubistvo i samoubistvo kod Višegrada
    7h 59m
    0
  • Prvenstvo BiH u olimpijskom boksu u Istočnom Sarajevu od 24. do 26. aprila
    17h 33m
    0