Sutra predavanje o izazovima u plasteničkoj proizvodnji

08.04.2022. 10:33
0
IZVOR: katera.news

Agrarni fond grada Istočno Sarajevo u subotu, 9. 4. 2022. godine, organizuje predavanje o temi „Izazovi u plasteničkoj proizvodnji“, koje će održati Živko Šašić iz Resora za pružanje stučnih usluga u poljoprivredi.

Iz Agrarnog fonda Istočnog Sarajeva pozivaju sve zainteresovane poljopriveredne proizvođače koji se bave plasteničkom proizvodnjom da prisustvuju predavanju.

Termini predavanja:

Pale – 12:00 časova u zgradi opštine,

Istočno Novo Sarajevo – 16:00 časova u zgradi gradske uprave istočno sarajevo (prvi sprat, skupštinska sala).

Komentari 0
Povezane vijesti
Miloš Božović nastavlja liječenje u Zagrebu Miloš Božović nastavlja liječenje u Zagrebu
U Istočnom Sarajevu povećan rizik od požara, apel građanima da budu oprezni U Istočnom Sarajevu povećan rizik od požara, apel građanima da budu oprezni
Crveni krst Republike Srpske: Održano predavanje o pravilnoj upotrebi znaka organizacije Crveni krst Republike Srpske: Održano predavanje o pravilnoj upotrebi znaka organizacije
Najčitanije
  • Žana Merkus, Holanđanka koja je Srbima dala sve: Hercegovačka Jovanka Orleanka
    15h 6m
    4
  • Pale: Nakon višesatnih pregovora muškarac bezbjedno sišao sa drveta
    20h 51m
    5
  • Guslarsko veče u subotu u Prači
    12h 45m
    2
  • Zaboravljenom anđelu - Slobodanu Stojanoviću!
    23h 45m
    0
  • Najniža penzija u Srpskoj 361,75 KM
    21h 47m
    0