Sutra pretežno sunčano i toplije

02.08.2023. 17:09
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra se očekuje pretežno sunčano i toplije vrijeme uz promjenljivu oblačnost, koja će ponegdje u višim predjelima donijeti slabu prolaznu kišu.

Jutarnja temperatura vazduha biće od 17 do 23, a dnevna od 31 do 36, u višim predjelima od 25 stepeni Celzijusovih.

Vjetar će biti slab do umjeren, južnih smjerova, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Danas je u većini krajeva bilo umjereno do pretežno oblačno vrijeme, uz postepeno smanjenje oblačnosti tokom dana, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha u 14.00 časova: Bjelašnica 14, Han Pijesak i Čemerno 22, Kalinovik 23, Srebrenica i Široki Brijeg 24, Gacko, Ivan Sedlo i Tuzla 25, Bijeljina, Doboj, Novi Grad i Sokolac 26, Drinić, Zvornik, Mrkonjić Grad, Srbac, Bihać i Mostar 27, Banjaluka, Prijedor, Šipovo, Bugojno, Gradačac, Livno, Sanski Most i Sarajevo 28, Višegrad, Ribnik, Rudo, Foča i Zenica 29, Bileća i Trebinje 30, te Neum 33 stepena Celzijusova.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra moguća kiša i pljuskovi Sutra moguća kiša i pljuskovi
Isplata penzija u ponedjeljak Isplata penzija u ponedjeljak
U Srpskoj rođeno 25 beba U Srpskoj rođeno 25 beba
Najčitanije
  • Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Milanko Vitomir
    19h 49m
    0
  • Božović: Istočna Ilidža nije pozvana na sjednicu Vlade Republike Srpske na Palama
    18h 40m
    0
  • Šeranić: Lica sa 100 odsto invaliditeta ubuduće će primati dodatak do 800 KM
    17h 55m
    0
  • Preliminarna rang-lista za dodjelu studentskih stipendija Opštine Istočna Ilidža
    21h 15m
    0
  • Parastos za 45 mučki ubijenih srpskih boraca na Žepi
    23h 10m
    1