Sutra pretežno sunčano i vruće

08.08.2024. 15:30
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra se očekuje pretežno sunčano i vruće vrijeme uz dnevni razvoj oblačnosti, koji lokalno može usloviti kišu ili pljusak sa grmljavinom.

Ujutro je ponegdje uz rijeke i po kotlinama mogućna prolazna magla, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Vjetar će biti slab do umjeren, sjeverni, u Hercegovini ujutro na udare jak.

Minimalna temperatura vazduha iznosiće od 15 do 23, a maksimalna od 30 do 36 stepeni Celzijusovih.

U Republici Srpskoj i FBiH danas preovladava umjereno do pretežno oblačno vrijeme, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha u 14.00 časova: Bjelašnica 15, Široki Brijeg 21, Sokolac i Šipovo 22, Ivan sedlo 23, Han Pijesak 24, Mrkonjić Grad i Čemerno 25, Srbac, Bugojno i Mostar 26, Gacko, Prijedor i Ribnik 27, Foča, Bihać i Sanski Most 28, Banjaluka, Novi Grad i Srebrenica 29, Rudo, Neum i Zenica 30, Bijeljina, Višegrad, Gradačac i Tuzla 31, Sarajevo 32, te Bileća i Trebinje 35 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra oblačno sa kišom i pljuskovima, moguć i grad Sutra oblačno sa kišom i pljuskovima, moguć i grad
Srpska bogatija za 21 bebu Srpska bogatija za 21 bebu
Naš grad bogatiji za dvije djevojčice Naš grad bogatiji za dvije djevojčice
Najčitanije
  • "Jagnjijada" 7. juna na Vučijoj Luci
    14h 13m
    6
  • Besplatan kurs njemačkog jezika za punoljetne građane Istočnog Sarajeva
    13h 55m
    1
  • Obilježavanje 34 godine od mučkog ubistva 45 srpskih boraca na Žepi
    18h 13m
    0
  • Andrea Popović – učenik generacije Srednjoškolskog centra „Vasilije Ostroški“
    16h 54m
    0
  • U Gračanici, Lapljem Selu i Gušterici podrška uhapšenim direktorima
    16h 45m
    0