Sutra promjenljivo, ali toplije

15.01.2026. 15:10
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra će prije podne biti promjenljivo oblačno vrijeme, a u drugom dijelu dana sunčanije i toplije od prosjeka.

Ujutro se oko rijeka i po kotlinama očekuje magla koja će se lokalno zadržati i prije podne, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Duvaće slab do umjeren, jugoistočni i istočni vjetar

Jutarnja temperatura vazduha iznosiće od minus dva do tri, na jugu do sedam, u višim predjelima od minus šest, a dnevna od četiri do 10, na jugu do 14 stepeni Celzijusovih.

Prema podacima Federalnog hidrometeroološkog zavoda, danas je pretežno oblačno vrijeme.

Temperatura vazduha u 13.00 časova: Čemerno dva, Gacko tri, Han Pijesak, Rudo i Srebrenica četiri, Višegrad, Foča i Sokolac pet, Zvornik šest, Kneževo, Srbac, Drinić i Mostar sedam, Doboj, Bijeljina i Sarajevo osam, Prijedor, Banjaluka, Bileća i Mrakovica devet, Mrkonjić Grad i Novi Grad 10, te Trebinje i Ribnik 11 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra pretežno sunčano Sutra pretežno sunčano
Naš grad bogatiji za dvije djevojčice Naš grad bogatiji za dvije djevojčice
Sutra sunčano uz umjeren razvoj oblačnosti Sutra sunčano uz umjeren razvoj oblačnosti
Najčitanije
  • Radivoje Kosorić – Slavni junak romanijskog kraja
    13h 3m
    17
  • Ranko Elez - Smrt na Medenoj glavici
    3h 8m
    4
  • Svečano otvorena nova zgrada Policijske uprave Istočno Saraejvo
    7h 35m
    18
  • U Palama danas otvaranje novog objekta Policijske uprave Istočno Sarajevo
    14h 25m
    0
  • Prva žena u Srpskoj koja je postala majka na dijalizi
    11h 56m
    0