Sutra slab snijeg moguć ponegdje na istoku

06.12.2023. 15:35
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra je povremeno moguć slab prolazni snijeg ponegdje na istoku, dok će u ostalim predjelima biti sunčano uz slabu do umjerenu oblačnost.

Ujutro se očekuje prestanak padavina, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Poslije podne dolazi do smanjenja oblačnosti na jugu i zapadu, a uveče će biti pretežno vedro i hladno uz formiranje magle u dolinama rijeka i po kotlinama.

U Hercegovini i na jugozapadu duvaće umjerena bura, a u drugim predjelima slab sjeverni i sjeveroistočni vjetar, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Jutarnja temperatura vazduha biće od minus četiri do dva, na jugu do pet, u višim predjelima od minus sedam, a dnevna od nula do šest, na jugu do 10, u višim predjelima od minus četiri stepena Celzijusova.

Temperatura vazduha u 13.00 časova: Kneževo minus jedan, Han Pijesak nula, Bijeljina, Zvornik, Mrkonjić Grad, Novi Grad, Drinić, Sokolac, Srebrenica i Čemerno jedan, Banjaluka, Prijedor, Doboj, Višegrad, Kalinovik, Sarajevo, Ribnik i Srbac dva, Gacko i Rudo tri, Foča pet, Bileća osam, Mostar 10, Trebinje 11 i Neum 12 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra oblačno i hladno Sutra oblačno i hladno
Naš grad bogatiji za dva stanovnika Naš grad bogatiji za dva stanovnika
Naredna dva dana pretežno sunčano, od srijede kiša i južni vjetar Naredna dva dana pretežno sunčano, od srijede kiša i južni vjetar
Najčitanije
  • Sarajevski Srbi decenijama sahranjivani na mjestu gdje su danas zajedničke institucije
    30m
    6
  • Odlazak dječaka sa ratne fotografije “Srpska majka”
    10h 20m
    3
  • Francetićeve ustaše zvjerski ubile članove porodice Simović
    10h 18m
    10
  • Bacajte keksiće, psi se plaše petardi
    22h 38m
    30
  • Muškarac koji je ubio ženu čak 10 puta prijavljivan zbog nasilja u porodici
    22h 15m
    0