Sutra sunčano i toplo

15.06.2025. 14:53
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra se očekuje toplo i sunčano vrijeme uz postepeno naoblačenje od sjeverozapada ka istoku i jugu, koje će donijeti kišu.

Poslije podne biće vjetrovito uz slabu kišu ponegdje na zapadu, a uveče i tokom naredne noći na sjeveru i zapadu očekuju se prolazna kiša i pljuskovi sa grmljavinom, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Ponegdje su mogući i jači pljuskovi.

Jutarnja temperatura vazduha od 10 do 16, na jugu do 20, u višim predjelima od sedam, a najviša dnevna od 29 do 34, u višim predelima od 24 stepena Celzijusova.

U prvom dijelu dana duvaće slab vjetar, popodne i uveče umjeren do jak sjeverni.

U Republici Srpskoj i FBiH danas je sunčano, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha u 14.00 časova: Kalinoviki Čemerno 22, Han Pijesak 23, Sokolac i Kneževo 24, Srebrenica 26, Foča, Mrkonjić Grad, Sarajevo i Tuzla 28, Bijeljina, Rudo, Srbac i Šipovo 29, Prijedor, Doboj, Višegrad, Ribnik i Zenica 30, Banjaluka, Trebinje i Novi Grad 31, Bileća 32 i Mostar 35 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Naš grad bogatiji za dva dječaka Naš grad bogatiji za dva dječaka
Sutra pretežno oblačno, ali natprosječno toplo Sutra pretežno oblačno, ali natprosječno toplo
Grad bogatiji za dječaka Grad bogatiji za dječaka
Najčitanije
  • Sjećanja starih Hrešana na cirkus-plac u Sarajevu
    3h 50m
    34
  • Jon Fon Lu - "Micubiši četnik" koji je branio Republiku Srpsku
    3h 40m
    4
  • Markale čekaju istinu
    3h 47m
    17
  • Šulić postao savjetnik direktora OC Jahorina
    20h 54m
    8
  • Preminuo primarijus doktor Nedeljko Popović
    13h 39m
    1