Sutra sunčano, od sredine dana porast oblačnosti

23.08.2024. 14:56
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra će biti pretežno sunčano vrijeme, a od sredine dana vruće uz porast prolazne oblačnosti koja će se premještati od istoka ka jugu i zapadu.

Tokom popodneva i prema večeri u brdsko-planinskim krajevima lokalno je moguća prolazna kiša ili pljusak, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

 Duvaće slab do umjeren, istočni vjetar, a u Hercegovini slab do umjeren i promjenljiv.

Najniža temperatura vazduha od 14 do 20, a maksimalna od 32 do 38 stepeni Celzijusovih.

Prema podacima Federalnog hidrometeorološkog zavoda, danas preovladava pretežno sunčano vrijeme.

Temperatura vazduha u 14.00 časova: Bjelašnica 17, Mrakovica 26, Čemerno 27, Kneževo, Sokolac i Han Pijesak 28, Gacko i Ivan Sedlo 29, Drinić 30, Novi Grad, Srebrenica, Bihać i Livno 31, Mrkonjić Grad, Ribnik, Srbac, Neum i Sanski Most 32, Banjaluka, Bileća, Doboj, Zvornik, Prijedor, Foča, Šipovo, Bugojno i Sarajevo 33, Bijeljina, Višegrad, Rudo, Trebinje, Gradačac, Jajce, Tuzla i Široki Brijeg 34, Drvar 35, Zenica 36 i Mostar 38 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra pretežno oblačno sa kišom, na planinama snijeg Sutra pretežno oblačno sa kišom, na planinama snijeg
Pojačan saobraćan na više graničnih prelaza Pojačan saobraćan na više graničnih prelaza
Pojačana frekvencija na Gradišci u oba smjera Pojačana frekvencija na Gradišci u oba smjera
Najčitanije
  • Hrvatski zločini u selima Drakulić, Motike i Šargovac
    23h 10m
    2
  • Prva žena reditelj u bivšoj Jugoslaviji – Priča o Soji
    23h 10m
    1
  • Sutra naizmjenični saobraćaj u Žljebovima na putu Sokolac - Han Pijesak
    16h 7m
    0
  • Počinje isplata uvećanih januarskih penzija
    23h 8m
    2
  • Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Trifko Grabež
    19h 18m
    0