Sutra sunčano, temperatura do 30 stepeni

28.09.2023. 15:38
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH i sutra će preovladavati sunčano i toplo vrijeme, uz dnevnu temperaturu vazduha do 30 stepeni Celzijusovih.

Jutro će biti hladno uz pojavu magle, koja će se ponegdje oko rijeka i po kotlinama duže zadržati, a tokom dana pretežno sunčano i toplije, uz malu oblačnost, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Jutarnja temperatura iznosiće od osam do 16, u višim predjelima od četiri stepena, a dnevna od 23 do 30, u višim krajevima od 20 stepeni Celzijusovih.

Duvaće slab vjetar istočnog i sjeveroistočnog smjera, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha izmjerena danas u 14.00 časova: Bjelašnica osam stepeni, Kalinovik 17, Čemerno 18, Kneževo, Sokolac i Han Pijesak 20, Gacko, Srebrenica i Sarajevo 23, Mrkonjić Grad, Foča, Bihać, Bugojno, Livno i Sanski Most 24, Novi Grad, Prijedor, Rudo, Srbac, Banjaluka, Šipovo, Višegrad i Tuzla 25, Bileća, Zvornik, Bijeljina, Drvar i Neum 26, Doboj, Široki Brijeg i Zenica 27, Trebinje i Stolac 28, a Mostar 29 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Srpskoj rođeno sedam beba U Srpskoj rođeno sedam beba
Prije podne sunčano i toplo, tokom dana naoblačenje Prije podne sunčano i toplo, tokom dana naoblačenje
Od utorka nestabilno i promjenljivo Od utorka nestabilno i promjenljivo
Najčitanije
  • MUP Srpske poslao apel stanovništvu
    8h 53m
    0
  • Na današnji dan NATO raketirao izbjegličko naselje "Majino naselje"
    12h 28m
    0
  • Preminuo papa Franjo
    12h 21m
    1
  • Koliko dugo nakon Vaskrsa su jaja bezbjedna za jelo?
    10h 5m
    1
  • Poskupljenje prasića uoči Đurđevdana i Prvog maja
    11h 43m
    0