Sutra ulična trka za Miloša u Istočnom Sarajevu

25.03.2023. 20:46
0
IZVOR: katera.news

Neformalna grupa trkača iz Istočnog Sarajeva organizuje prvu uličnu trku humanitarnog karaktera. 

Iz ove grupe pozivaju građane da dođu i podrže Miloša. Fizička sprema nije potrebna, svi pobjeđuju – zajedno!

Ulična trka će se održati sutra, a start je na Trgu „Srbija u 12.00 časova. Tu će biti biti postavljena kutija za prikupljanje novca.

Ovaj put rezultati i vrijeme neće biti toliko bitni, jer ovaj put svi trčimo kao jedan – za Miloša!

Dužina trke je jedan kilometar. Start trke kreće sa Trga „Srbija“, Spasovdanskom ulicom do raskrsnice kod Unikredit banke, prema Hilandarskoj ulici, zatim do kraja Hilandarske ulice do skretanja kod Adiko banke i nazad do Trga „Srbija“, gdje će ujedno biti i cilj.

Trku će obezbjeđivati pripadnici MUP-a Republike Srpske.

Za one koji neće moći doći na trku, pozovite humanitarni broj 1412.

Komentari 0
Povezane vijesti
Filmska sudbina naše sugrađanke Valentine Prstojević Filmska sudbina naše sugrađanke Valentine Prstojević
Sutra potpisivanje peticije za ukidanje lista čekanja za onkološke terapije Sutra potpisivanje peticije za ukidanje lista čekanja za onkološke terapije
U nedjelju obilježavanje Dana Četvrtog bataljona Vojne policije Sarajevsko-romanijskog korpusa U nedjelju obilježavanje Dana Četvrtog bataljona Vojne policije Sarajevsko-romanijskog korpusa
Najčitanije
  • Sarajevo, grad koji je ubio ljubav...
    19h 43m
    18
  • Episkop Nikolaj Velimirović na današnji dan proglašen svetim
    7h 30m
    4
  • Na današnji dan proglašen Zakon o Vojsci Srpske
    8h 13m
    3
  • Uhapšeno lice koje je pucalo iz vatrenog oružja u Ljubogošti
    6h 40m
    1
  • Filmska sudbina naše sugrađanke Valentine Prstojević
    3h 43m
    0