Takmičari Džiju-džicu kluba „Slavija“ osvojili 53 medalje u Loznici

14.05.2023. 18:38
1
IZVOR: katera.news

Takmičari Džiju-džicu kluba „Slavija“ ovog vikenda nastupili su na Trećem međunarodnom turniru „LOZNICA OPEN 2023“,  na kome je učestvovalo 475 takmičara iz 29 klubova.

Predstavnici klubova su dolazili iz osam država regiona - Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gora, Makedonije, Slovenije, Hrvatske, Austrije i Mađarske, a „Slavija je sa 51 takmičarom osvojila 53 medalje i to 14 zlatnih, 15 srebrenih i 24 bronzane medalje.

Osvajači zlatnih medalja su:

Aleksej Gavrilović, Kristina Jokanović, Ivan Karabatak, Vuk Mitrović, Lana Vrzić, Danica Samardzija, Dimitrije Ikonić, Anja Ždrale 2x ( i u starijoj uzrastnoj kategoriji), Kristijan Petrović, Uroš Bojanić, Pavle Gotovac, Andjela Ždrale 2x (i u seniorskoj kategoriji).

Osvajači srebrenih medalja su:

Aleksa Kreštalica, Aleksej Gavrilović, Luka Tadić, Nikodina Krajišnik, Luka Marinković, Aleksej Ilić, Sofija Škrba, Nina Rajak x2 (i u starijoj uzrastnoj kategoriji), Uroš Nišić, Nataša Baljak, Marko Bajić, Milan Mandić, Pavle Gotovac, Ivana Đorem.

Osvajači bronzanih medalja su:

Vukašin Krajišnik, Marija Srdanović, Danijel Babalj, Dimitrije Ikonić, Aleksej Ilić, Ema Trapara, Danica Maunaga, Milica Maunaga, Pavle Divčić, Sunčica Tešan, Andrej Vasilić, Filip Šantić x2 (i u uzrastnoj starijoj kategoriji), Filip Vujadinović, Danica Macan, Kristijan Petrović,  Boriša Kenjić, Teodora Jugović, Uroš Bojanić, Nataša Baljak x2 ( i u uzrastnoj starijoj kategoriji),  Ivana Đorem , Milan Mandić, Aleksandar Đorem.

Ovog puta pobjedničko postolje nisu uspijeli da izbore:

Iva Petrovi, Lucija Vukadinović, Irina Ikonić, Tibor Srdić, Teodora Nišić, Dušan Šantić, Miloš Trapara, Magdalena Divčić, Ognjen Divčić, Stefan Babalj, Rastko Golijanin.

Takođe, takmičari ovog kluba su ponovo pokazali da su nenadmašiva ekipa koja je u ukupnom plasmanu ponovo zauzela ulogu lidera i opravdala svoj rad i kvalitet.

Takmičare su, ovog puta, predvodila četiri trenera - Danijel Blažić, Aleksandar Đukelić, Davor Bujak i Anđela Ždrale, dok je ulogu sudije zauzeo Lazar Matić.

Iz kluba ističu da je ovo vrlo značajan rezultat i da će se i dalje kvalitetno spremati i raditi za takmičenja koja očekuju u narednom periodu.