Takmičari "Randorija" uspješni i ovog vikenda

25.02.2020. 12:18
0
IZVOR: Katera

Takmičari Džudo kluba „Randori“ na 18. Međunarodnom turniru „Laktaši open“, održanom proteklog vikenda, osvojili su 13 medalja.

Prvog takmičarskog dana nastupali su najmlađi takmičari, a zlatni su bili Vojin Lalović i Lana Erić, koja je osvojila dvije zlatne medalje u dvije različite kategorije.

Srebrne medalje osvojili su Dušan Bjelobrk, Mila Jovilić, Jan Marković i Strahinja Škrba, a bronzane Aleksa Curović i Mihailo Šilj.

Slika

Drugog takmičarskom dana nastupali su kadeti, koji su ostvarili zapažene rezultate.

Zlatne medalje osvojili su Uroš Mačar, Lazar Ždrale i Petar Škrba, a bronzani je bio Darko Topalović.

Takmičar „Randorija“ Petar Škrba, po završetku turnira, dobio je nagradu za najboljeg takmičara turnira u kadetskoj konkurenciji.