Teška saobraćajna nesreća: Jedno lice poginulo

22.04.2025. 20:07
0
IZVOR: srna.rs

Jedno lice je poginulo, a jedno povrijeđeno u sudaru putničkog i teretnog vozila u dobojskom naselju Kotorsko, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

 

Smrtno je stradao vozač putničkog automobila "nisan" čiji su inicijali M.S. sa područja Doboja.

Kamionom "iveko" je upravljalo lice čiji su inicijali D.K. iz Banjaluke koje je zbog zadobijenih povreda prevezen u bolnicu "Sveti apostol Luka" u Doboju.

Saobraćajna nesreća je Policijskoj stanici za bezbjednost saobraćaja Doboj prijavljena u 16.50 časova.

Uviđaj vrše policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj, uz rukovođenje dežurnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva Doboj.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srpsku“ U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srp...
Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine
Nema presuda za ubistvo četvoro mladih Srba ni poslije 32 godine Nema presuda za ubistvo četvoro mladih Srba ni poslije 32 godine
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    35m
    10
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    18h 56m
    0
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    32m
    15
  • Opština Pale: Javni poziv zajednicama etažnih vlasnika
    16h 14m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Besplatan prevoz za učenike i penzionere
    19h 19m
    0