Tigrovi uspješni na jednom od najjačih turnira

15.12.2019. 11:31
0
IZVOR: Katera

Tekvondo klub „Tigar“, na jednom od najjačih turnira „Sarajevo open“, učestvovao je sa svojih sedam takmičara i svi su se okitili medaljama.

Zlatni su bili Anja Stanušić i Mišo Čović, srebrni Ivana Erić, Matija Kalinić i Lazar Trapara, a bronzani su bili Jovana Pušara i Lazar Mlađen.

Takmičari su se borili u konkurencijama vrtićanaca i kadeta, a za većinu njih ovo je bilo prvo takmičenje.

Na turniru je učestvovalo 620. takmičara iz sedam država, i ovo je poslednji turnir za članove kluba „Tigar“ u ovoj godini.

Komentari 0
Povezane vijesti
Tekvondo klub Tigar uspješan na turniru „Fojnica open“ Tekvondo klub Tigar uspješan na turniru „Fojnica open“
Tekvondo klub "Tigar" uspješan na "Maloj olimpijadi" u Derventi Tekvondo klub "Tigar" uspješan na "Maloj olimpijadi" u Derventi
Tekvondo klub „Tigar“ u Istočno Sarajevo donio 11 medalja Tekvondo klub „Tigar“ u Istočno Sarajevo donio 11 medalja
Najčitanije
  • Sokočanin uhapšen zbog prijetnji, prilikom pretresa pronađena veća količina oružja
    22h 2m
    1
  • Muslimanski zločin pred crkvom u Blažuju
    16h 37m
    0
  • Godišnjica smrti Petra Kočića
    23h 40m
    3
  • Slavko Vasić iz Adaševaca, preživjeli zatočenik Jasenovca
    21h 30m
    0
  • Povelja opštine Pale dodijeljena gradu Istočno Sarajevo
    11h 42m
    0