Tijelo djevojke pronađeno u dvorištu u Bratuncu

28.11.2022. 08:54
0
IZVOR: nezavisne.com

Tijelo devetnaestogodišnje djevojke čiji su inicijali A.P. pronađeno je u dvorištu porodične kuće u Bratuncu, saopšteno je iz Policijske uprave Zvornik.

Policijskoj stanici Bratunac u petak, 25. novembra, u 14.40 časova prijavljeno da je u Dom zdravlja u ovom mjestu u besvjesnom stanju dovezena A.P, a ljekar je konstatovao da je preminula.

Policijski službenici iz Bratunca su postupili po prijavi i izvršili uviđaj na mjestu gdje je djevojka pronađena.

O ovom slučaju obaviješten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina koji je naložio vršenje obdukcije u Zavodu za sudsku medicinu u Bijeljini.

Komentari 0
Povezane vijesti
Baka Stana proslavila 100. rođendan Baka Stana proslavila 100. rođendan
Prosječna plata u septembru 1.557 KM Prosječna plata u septembru 1.557 KM
Srpska bogatija za 39 beba, u Istočnom Sarajevu rođene tri Srpska bogatija za 39 beba, u Istočnom Sarajevu rođene tri
Najčitanije
  • Ruski monah koji je dao život za Republiku Srpsku i slobodu srpskog naroda
    23h 6m
    13
  • Baka Stana proslavila 100. rođendan
    23h 10m
    0
  • Trećepozivac sa zlatnom Karađorđevom zvijezdom
    7h 36m
    0
  • Sutra Sveta Petka
    7h 56m
    0
  • Tea Kovačević ispisala istoriju na Mastersu
    22h 41m
    0