Tragedija na Jadranu - poginulo dijete

14.07.2025. 11:13
0
IZVOR: srna.rs

Dijete je smrtno stradalo u Dalmaciji vozeći motocikl za koji još nije steklo pravo za upravljanje, saopštila je zadraska policija.

Teška saobraćajna nesreća dogodila se noćas u mjestu Vrsi kraj Nina, a dijete je preminulo na mjestu nesreće usled zadobijenih povreda.

Dijete je u krivini, zbog neprilagođene brzine i stanja na kolovozu, motociklom izletjelo s puta na zemljanu površinu i u nisko rastinje, pri čemu je došlo do pada i nekontrolisanog kretanja motocikla.

Iz policije nisu naveli dob dijeteta, a portal „Indeks“ piše da je riječ o dječaku od 13 godina.

Komentari 0
Povezane vijesti
Plate na Jadranu prazne domaće ugostiteljstvo Plate na Jadranu prazne domaće ugostiteljstvo
U udesu kod Višegrada poginula jedna osoba, saobraćaj obustavljen U udesu kod Višegrada poginula jedna osoba, saobraćaj obustavljen
U Srpskoj se traže veće kazne za saobraćajne prekršaje U Srpskoj se traže veće kazne za saobraćajne prekršaje
Najčitanije
  • Dva lica lišena slobode zbog počinjenih više krivičnih djela
    10h 36m
    0
  • Saša i Ljena, muž i žena koji su ugradili živote u temelje Republike Srpske
    7h 14m
    6
  • Na današnji dan rođen Sava Šumanović - slikao bolje i od Sezana
    16h 24m
    0
  • Karan: Smrt Aleksandra Tomića nastupila mehaničkim putem i bila ubilačkog porijekla
    11h 15m
    0
  • Povećana naknada za topli obrok u Srpskoj
    10h 57m
    1