Trebinjski ronilac stradao u Bilećkom jezeru

30.11.2022. 14:31
1
IZVOR: nezavisne.com

Dugogodišnji član Ronilačkog kluba "Posejdon" iz Trebinja Aleksandar Aco Vuković (51) smrtno je stradao roneći u utorak u Bilećkom jezeru, u blizini Brane Grančarevo, gdje je i pronađen mrtav.

Služba Hitne medicinske pomoći je policiji prijavila smrt u 13.30 časova, nakon što su utvrdili da je lice smrtno stradalo, a kasnija obdukcija, koja je urađena u trebinjskoj prosekturi, pokazala je da je uzrok smrti bila embolija pluća.

- U pitanju je zadesna smrt koju je izazvala vazdušna embolija zadobijena prilikom ronjenja - prenio je obdukcioni nalaz Srđan Vukanović, portparol Okružnog javnog tužilaštva Trebinje.

Obdukciju i uviđaj je naložio dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Trebinje.

Vuković će biti sahranjen sutra na Gradskom groblju Podgljivlje u Trebinju.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Darko 30.11.2022. 18:50
    Večne ti dubine kolega...
Povezane vijesti
Goran Janković, radnik gradske čistoće, pauze provodi među knjigama Goran Janković, radnik gradske čistoće, pauze provodi među knjigama
Gdje zidovi pamte pretke Gdje zidovi pamte pretke
Trebinjka koja ruši predrasude - u 93. godini dnevno prepliva i do 1.500 metara Trebinjka koja ruši predrasude - u 93. godini dnevno prepliva i do 1.500 metara
Najčitanije
  • Srbi su krivi...
    1h 41m
    46
  • Ovako je govorio Momo Kapor – Dan u Srbiji počinje nečim tako rijetkim
    1h 44m
    3
  • „Slavit' ovaj dan mogu samo debelo zaostali ljudi“
    20h 46m
    0
  • Veče sa Matijom Bećkovićem u Istočnom Novom Sarajevu
    21h 49m
    0
  • Iran pokrenuo deveti talas napada na Izrael
    12h 25m
    3