Tri medalje za atletičare "Glasinca" u Sarajevu

17.02.2025. 12:46
0
IZVOR: srna.rs

Atletičari sokolačkog "Glasinca" osvojili su zlatnu, srebrnu i bronzanu medalju na pojedinačnom prvenstvu BiH za mlađe kategorije - od pionira do juniora, rekao je Srni trener ovog Atletskog kluba Neđo Đurović.

On je naveo da je zlatnu medalju osvojio Luka Kezunović u kategoriji stariji junior u troskoku rezultatom 13,39 metara, Jana Jakšić srebrnu u trci na 60 metara sa rezultatom 8,53 sekundi i starija juniorka Jovana Šuka bronzanu, u trci na 60 metara sa preponama rezultatom 12,10 sekundi.

Đurović je izrazio zadovoljstvo postignutim rezultatima Jane Jakšić i Anastasije Novaković u skoku udalj i Mihajla Krstajića u trci na 60 metara, koji su bili blizu medalja zauzevši četvrta mjesta u svojim disciplinama.

Đurović je na Dvoranskom prvenstvu BiH, koje će biti održano narednog vikenda u Beogradu, najavio nastup Luke Kezunovića od koga se očekuje medalja.

Pojedinačno prvenstvo BiH u atletici za mlađe kategorije održano je juče u Sarajevu uz učešće više od 200 takmičara iz 14 klubova iz Republike Srpske i BiH.

Komentari 0
Povezane vijesti
Borci Sarajevsko-romanijske regije obilježavaju Mitrovdan Borci Sarajevsko-romanijske regije obilježavaju Mitrovdan
U Sokocu zapaljen drveni objekat namijenjen za lov U Sokocu zapaljen drveni objekat namijenjen za lov
Sokolac: Večeras promocija zbirke pjesama ''Riječ po riječ'' Radislava Ćivše Sokolac: Večeras promocija zbirke pjesama ''Riječ po riječ'' Radislava Ćivše
Najčitanije
  • Najveća rudnička nesreća: Cijela smjena ostala je pod zemljom
    20h 14m
    2
  • Vozač teško povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi u mjestu Kalovita Brda
    17h 22m
    0
  • Kako je Napoleon proglasio Karađorđa najvećim vojskovođom
    8h 15m
    3
  • Potvrđena optužnica protiv muškarca zbog ucjene u Palama
    15h 29m
    0
  • IRB postao vlasnik pijace u Palama
    14h 53m
    0