Troje povrijeđenih u Novom Sadu i dalje kritično

04.11.2024. 08:31
0
IZVOR: rts.rs

Treći je Dan žalosti u Vojvodini, poslije nesreće na Željezničkoj stanici u Novom Sadu, u kojoj je nastradalo 14 osoba.

Troje povrijeđenih je i dalje u kritičnom stanju.

Počelo je sahranjivanje žrtava, a građani, uz cvijeće i svijeće, odaju poštu stradalima.

Utvrđuje se odgovornost za rušenje dijela zgrade Železničke stanice. Više javno tužilaštvo u Novom Sadu, do juče je saslušalo 40 osoba, među njima i ministra građevinarstva Gorana Vesića, direktora Zavoda za zaštitu spomenika kulture Novog Sada, odgovorne u "Željeznicama Srbije" i "Infrastrukturi železnica Srbije" i odgovorne za izvođenje radova.

Izuzeta je dokumentacija Ministarstva građevinarstva koja će biti predata vještacima na dalje postupanje.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srušila se zgrada u Nju Delhiju, najmanje četiri osobe poginule Srušila se zgrada u Nju Delhiju, najmanje četiri osobe poginule
Muškarac stradao nakon pada sa Crvenih stijena na Romaniji Muškarac stradao nakon pada sa Crvenih stijena na Romaniji
Poginulo trogodišnje dijete u Sutomoru Poginulo trogodišnje dijete u Sutomoru
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    7h 54m
    11
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    2h 46m
    15
  • Opština Pale: Javni poziv zajednicama etažnih vlasnika
    23h 33m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    7h 36m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    7h 46m
    0