Троје повријеђених у Новом Саду и даље критично

04.11.2024. 08:31
0
ИЗВОР: rts.rs

Трећи је Дан жалости у Војводини, послије несреће на Жељезничкој станици у Новом Саду, у којој је настрадало 14 особа.

Троје повријеђених је и даље у критичном стању.

Почело је сахрањивање жртава, а грађани, уз цвијеће и свијеће, одају пошту страдалима.

Утврђује се одговорност за рушење дијела зграде Железничке станице. Више јавно тужилаштво у Новом Саду, до јуче је саслушало 40 особа, међу њима и министра грађевинарства Горана Весића, директора Завода за заштиту споменика културе Новог Сада, одговорне у "Жељезницама Србије" и "Инфраструктури железница Србије" и одговорне за извођење радова.

Изузета је документација Министарства грађевинарства која ће бити предата вјештацима на даље поступање.

Коментари 0
Повезане вијести
Срушила се зграда у Њу Делхију, најмање четири особе погинуле Срушила се зграда у Њу Делхију, најмање четири особе погинуле
Мушкарац страдао након пада са Црвених стијена на Романији Мушкарац страдао након пада са Црвених стијена на Романији
Погинуло трогодишње дијете у Сутомору Погинуло трогодишње дијете у Сутомору
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    6h 22m
    12
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    1h 14m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    22h 1m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    6h 4m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    6h 14m
    0