U Crnoj Gori od danas jeftinije sve vrste goriva

13.09.2022. 10:34
0
IZVOR: tanjug.rs

Sve vrste goriva u Crnoj Gori su od danas jeftinije od dva do devet centi, saopštilo je Ministarstvo kapitalnih investicija.

Eurosuper 95 i 98 će u naredne dve sedmice koštati 1,26 evra, odnosno 1,31 evra.

Cijena eurodizela je 1,56, a lož ulja 1,75 evra.

Prema odredbama Uredbe o načinu obrazovanja maksimalnih maloprodajnih cijena naftnih derivata, naredni obračun bi trebalo da se obavi 26. septembra, dok će eventualno izmjenjene vrijednosti naftnih derivata važiti od 27. septembra, navodi se u saopštenju.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Na današnji dan Crna Gora objavila rat Turskoj Na današnji dan Crna Gora objavila rat Turskoj
,,Glas Crnogorca“ 1873: Slava borcima za slobodu Crne Gore, spomen je njihov vječit u srpstvu ,,Glas Crnogorca“ 1873: Slava borcima za slobodu Crne Gore, spomen je njihov vječit u srpstvu
,,Glas Crnogorca“ 1880. o knjigama koje su kupovali stari Cetinjani ,,Glas Crnogorca“ 1880. o knjigama koje su kupovali stari Cetinjani
Najčitanije
  • Kod Knežak izvora poslat posljednji pozdrav Halidu Bešliću (VIDEO)
    12h 43m
    3
  • Muškarac nasrnuo na policiju i polomio dva službena automobila
    5h 24m
    0
  • ViK Pale: Vanredno obavještenje
    15h 47m
    0
  • Danas Miholjdan
    17h 43m
    0
  • Uskoro počinje zimsko računanje vremena
    15h 27m
    0