U Han Pjesku u nedelju bez struje 1.800 potrošača

30.08.2019. 10:10
0
IZVOR: Srna

U Han Pijesku će u nedjelju, 1. septembra, bez struje biti oko 1.800 potrošača zbog godišnjeg remonta trafostanice - Han Pijesak - , saopšteno je iz preduzeća - Elektro-Bijeljina - .

Stanovnici Han Pijeska bez struje će biti od 9.00 do 15.00 časova. 

Iz - Elektro-Bijeljine -  mole kupce da uvaže ovaj planski zastoj kako bi u narednom periodu bilo omogućeno kvaliteno snabdijevanje električnom energijom.

Komentari 0
Povezane vijesti
Od danas skuplja struja u Srpskoj Od danas skuplja struja u Srpskoj
Uvoz struje u BiH porastao za 316 miliona KM, šta je razlog? Uvoz struje u BiH porastao za 316 miliona KM, šta je razlog?
Da li će račun za struju biti veći? Da li će račun za struju biti veći?
Najčitanije
  • Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži
    10h 45m
    0
  • Od pucnja u Sarajevu do Pančeva - Kako žive potomci braće Gavrila Principa (VIDEO)
    8h 49m
    23
  • Govor vladike Nikolaja na Vidovdan 1916. godine
    7h 19m
    1
  • Još tri dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    10h 59m
    3
  • Mudre riječi cara Lazara i danas imaju poseban značaj: “Glava se ne polaže u grob nego u temelj” (VIDEO)
    10h 49m
    0