U Istočnom Sarajevu rođena dva dječaka

08.06.2024. 09:17
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođene su 34 bebe, 15 djevojčica i 19 dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.

Šesnaest beba rođeno je u Banjaluci, po tri u Bijeljini, Doboju i Gradišci, po dvije u Istočnom Sarajevu, Foči i Prijedoru, a po jedna u Zvorniku, Trebinju i Nevesinju.

U Banjaluci je rođeno po osam djevojčica i dječaka, u Bijeljini dva dječaka i jedna djevojčica, u Doboju i Gradišci po dvije djevojčice i jedan dječak, u Istočnom Sarajevu i Foči po dva dječaka, u Prijedoru dvije djevojčice, a po jedan dječak u Zvorniku, Trebinju i Nevesinju.

Komentari 0
Povezane vijesti
Šindelkova posjetila Teritorijalnu vatrogasno-spasilačku jedinicu Rogatica Šindelkova posjetila Teritorijalnu vatrogasno-spasilačku jedinicu Rogatica
Iz dresa u odijelo – Tuševljak novi predsjednik Slavije Iz dresa u odijelo – Tuševljak novi predsjednik Slavije
Rogatica: Potpisan sporazum za izgradnju treće saobrćajne trake u mjestu Kovanj Rogatica: Potpisan sporazum za izgradnju treće saobrćajne trake u mjestu Kovanj
Najčitanije
  • Kafane moje mladosti – Kafe „Bagrem“ i bar „Kod Miše Ćele“
    7m
    9
  • Ognjen Orašanin uhapšen zbog falsifikovanja ljekarskog nalaza
    18h 11m
    4
  • Avgustovska razglednica Sokoca iz 1997. godine
    15m
    26
  • Kocka, kocka, kockica
    14m
    34
  • Stevanović: Zatvoren put Trnovo-Foča, ugrožena bezbjednost putnika
    15h 34m
    3