U maju u porodilištu Bolnice „Srbija“ rođeno 47 beba

01.06.2024. 13:26
0
IZVOR: katera.news

Naš grad u maju postao je bogatiji za 47 stanovnika, a radost i sreću u porodilištu Bolnice  „Srbija“ donijelo je 29 djevojčica i 18 dječaka.

Tokom mjeseca maja za nešto više od 24 časa rođeno je devet beba, što je najviše rođenih beba u jednom danu od jula prošle godine.

- Ukupan broj novorođenih beba do sada u 2024. godini je 196 beba, što je za 11 beba više u odnosu na prošlu godinu - saopštili su iz ove bolnice.

Komentari 0
Povezane vijesti
Vitezovi novog doba - kurs matematike i fizike za osnovce Vitezovi novog doba - kurs matematike i fizike za osnovce
Da li se građani Istočnog Sarajeva osjećaju bezbjedno? Da li se građani Istočnog Sarajeva osjećaju bezbjedno?
Ulična trka „Atletist 5K“ biće održana 5. septembra u Istočnom Sarajevu Ulična trka „Atletist 5K“ biće održana 5. septembra u Istočnom Sarajevu
Najčitanije
  • Istočna Ilidža: Lišen slobode nakon prijetnji i upotrebe vatrenog oružja
    17h 54m
    1
  • Život i nasljeđe Milutina Janjuševića: Profesor, upravnik i simbol stradanja
    7h 40m
    0
  • Bojan Vegara - „Djeca koju nije volio svijet“ (odlomak)
    18h 50m
    0
  • Drugi veliki kviz na otvorenom u Palama 25. avgusta
    10h 28m
    1
  • Počeli minerski radovi na gradilištu treće trake preko Romanije
    17h 0m
    4