U novembru primljeno 46 poziva sa korisnim informacijama

04.12.2024. 09:34
0
IZVOR: srna.rs

Pripadnici Agencije za istrage i zaštitu /Sipa/ BiH registrovali su u novembru 272 poziva putem kojih su prijavljivana krivična djela, od kojih je 46 bilo sa korisnim informacijama i na osnovu njih je sačinjeno isto toliko kriminalističko-obavještajnih izvještaja.

Putem telfonske linije "Krimolovci" primljeno je 206 poziva, od kojih je 11 poziva bilo sa korisnim informacijama o krivičnim djelima i izvršiocima, saopšteno je iz Sipe.

Posredstvom elektronskog obrasca za prijavu krivičnog djela na zvaničnoj veb stranici Sipe, primljeno je 66 prijava, od kojih je 35 bilo sa korisnim informacijama.

U novembru je pristiglo 50 povratnih informacija po kojima je postupala Sipa ili su dostavljene od nadležnog policijskog tijela.

Policijski službenici ove agencije dali su 43 savjeta građanima koji su ih kontaktirali putem anonimnog i besplatnog telefonskog broja "Krimolovci" - 080 020 505

Komentari 0
Povezane vijesti
Najskuplji stan u Srpskoj prošle godine prodat u Palama Najskuplji stan u Srpskoj prošle godine prodat u Palama
Lani u mobilnoj telefoniji 1,22 milijarde minuta razgovora - više od dva milenijuma Lani u mobilnoj telefoniji 1,22 milijarde minuta razgovora - više od dva milenijuma
Poskupljuje gorivo u Srpskoj Poskupljuje gorivo u Srpskoj
Najčitanije
  • Pjesma o djevojčici Veli - cvijećem dočekala crnogorsku vojsku i zbog toga ubijena (FOTO)
    2h 24m
    7
  • Zapis o manastiru Lovnica (VIDEO)
    2h 22m
    0
  • Eksplozija u pekari u Palama
    8h 31m
    3
  • Neustrašivi mašinovođa Vojin Nikitović
    2h 24m
    0
  • Krađa na benzinskoj pumpi u Istočnoj Ilidži
    8h 39m
    0