U Novom Pazaru zaraženo 466 osoba

30.06.2020. 10:11
0
IZVOR: Srna

U Novom Pazaru je 466 osoba zaraženo virusom korona, a situacija je bolja nego prije nekoliko dana, izjavio je danas potpredsjednik Vlade Srbije Rasim Ljajić.

Ljajić je rekao i da je zahvaljujući pomoći ljekara iz Kliničkog centra u Kragujevcu stanje bolje nego prije tri ili četiri dana.

On je naveo da je problem bio i to što su se ljudi liječili kod kuće, prenio je B92 na svom sajtu.

Ljajić je rekao da će Novom Pazaru biti potrebna pomoć u ljudstvu i dodao da će stići ekipa ljekara iz Sarajeva i Tuzle.

- Kadrovi, ljekari, ljudi, posebno anesteziolozi i infektolozi rješavaju ovaj problem - istakao je Ljajić.

Novi Pazar će danas posjetiti i predsjednica Vlade Srbije Ana Brnabić.

Komentari 0
Povezane vijesti
Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj
Gest o kome priča cijeli Balkan: Iguman Gavrilo donirao novac za put do džamije Gest o kome priča cijeli Balkan: Iguman Gavrilo donirao novac za put do džamije
Preminuo maloljetnik, učesnik tuče u Novom Pazaru Preminuo maloljetnik, učesnik tuče u Novom Pazaru
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    5h 50m
    12
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    42m
    15
  • Opština Pale: Javni poziv zajednicama etažnih vlasnika
    21h 29m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    5h 32m
    0
  • Opština Istočna Ilidža dodijelila 62 studentske stipendije (FOTO)
    23h 39m
    0