У Новом Пазару заражено 466 особа

30.06.2020. 10:11
0
ИЗВОР: Srna

У Новом Пазару је 466 особа заражено вирусом корона, а ситуација је боља него прије неколико дана, изјавио је данас потпредсједник Владе Србије Расим Љајић.

Љајић је рекао и да је захваљујући помоћи љекара из Клиничког центра у Крагујевцу стање боље него прије три или четири дана.

Он је навео да је проблем био и то што су се људи лијечили код куће, пренио је Б92 на свом сајту.

Љајић је рекао да ће Новом Пазару бити потребна помоћ у људству и додао да ће стићи екипа љекара из Сарајева и Тузле.

- Кадрови, љекари, људи, посебно анестезиолози и инфектолози рјешавају овај проблем - истакао је Љајић.

Нови Пазар ће данас посјетити и предсједница Владе Србије Ана Брнабић.

Коментари 0
Повезане вијести
Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској
Гест о коме прича цијели Балкан: Игуман Гаврило донирао новац за пут до џамије Гест о коме прича цијели Балкан: Игуман Гаврило донирао новац за пут до џамије
Преминуо малољетник, учесник туче у Новом Пазару Преминуо малољетник, учесник туче у Новом Пазару
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    7h 5m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    1h 57m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    22h 44m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    6h 47m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    6h 57m
    0