U Palama republičko kviz takmičenje "Misli mine"

27.11.2024. 08:20
0
IZVOR: srna.rs

U Palama će danas biti održano republičko kviz takmičenje o poznavanju mina na kojem će učestvovati devet ekipa osnovnih škola iz Republike Srpske, najavljeno je iz Crvenog krsta Srpske.

U okviru programa upozoravanja na opasnost od mina, Crveni krst Republike Srpske svake godine realizuje kviz takmičenja na svim nivoima.

U proteklom periodu uspješno su realizovana školska, opštinska i gradska, te regionalna takmičenja.

Pobjednici regionalnih takmičenja, ekipe osnovnih škola iz Novog Grada, Gradiške, Mrkonjić Grada, Doboja, Donjeg Žabara, Zvornika, Pala, Rudog i Gacka imaće priliku da se bore za tri pozicije koje vode ekipe na takmičenje na nivou BiH, koje je posljednja stanica u ovoj programskoj cjelini Crvenog krsta, navodi se u saopštenju.

Izjave za novinare planirane su u 10.30 časova u zgradi Crvenog krsta Republike Srpske na Palama, a takmičarski dio počinje od 11.00 časova.

Poslije završetka takmičenja biće proglašeni pobjednici i učesnicima uručeni pehari, medalje i diplome, nastavnicima i organizacijama zahvalnice.

Komentari 0
Povezane vijesti
Prikupljeno 6.043 KM na "Trojci iz bloka" u Palama Prikupljeno 6.043 KM na "Trojci iz bloka" u Palama
Prvi veliki kviz na otvorenom u Palama okupio 35 ekipa Prvi veliki kviz na otvorenom u Palama okupio 35 ekipa
Turnir "Trojka iz bloka" za porodicu Danojlić Turnir "Trojka iz bloka" za porodicu Danojlić
Najčitanije
  • Teatar u sarajevskih Srba
    8h 50m
    58
  • U Vlasenici osam stanova u požaru, na terenu i demineri
    4h 7m
    0
  • Zgrada u Vlasenici u plamenu (VIDEO)
    5h 12m
    0
  • Prvi veliki kviz na otvorenom u Palama okupio 35 ekipa
    9h 23m
    0
  • Božović: Srpska je na prekretnici, nije vrijeme za populističke priče kojima se bavi Dodik, nego za državničku politiku
    7h 30m
    0