U petak obilježavanje 22 godine od ubistva Srđana Kneževića

01.08.2020. 11:18
0
IZVOR: Srna

U Palama će 7. avgusta biti obilježene 22 godine od još uvijek nerasvijetljenog ubistva legendarnog komandanta elitne jedinice Vojske Republike Srpske "Beli vukovi" Srđana Kneževića, rečeno je danas Srni u ovom udruženju.

Porodica Knežević i "Beli vukovi" sve ove godine izražavaju ogorčenje činjenicom da pravosudne institucije još nemaju odgovor na pitanje ko je ubio, a ko naredio i organizovao ubistvo Kneževića, koji je u vrijeme kada je ubijen obavljao dužnost zamjenika načelnika Centra javne bezbjednosti Srpsko Sarajevo.

Obilježavanje godišnjice od ubistva Srđana Kneževića biće održano u petak, 7. avgusta, u 10.30 časova ispred spomenika "Belom Vuku" na Palama.

Nakon polaganja cvijeća i obraćanja medijima, članovi i prijatelji porodice Knežević položiće vijence i cvijeće i prislužili svijeće i na grobu "Belog Vuka" u njegovom rodnom selu Tvrdimići.

Srđan Knežević ubijen je 7. avgusta 1998. godine na parkingu ispred zgrade u centru Pala, u kojoj je stanovao sa suprugom i dva sina.

Komentari 0
Povezane vijesti
"Beli vukovi" proslavili krsnu slavu "Beli vukovi" proslavili krsnu slavu
"Beli vukovi" sutra proslavljaju krsnu slavu - Svetog mučenika Trifuna "Beli vukovi" sutra proslavljaju krsnu slavu - Svetog mučenika Trifuna
U petak projekcija dokumentarnog filma o Srđanu Kneževiću U petak projekcija dokumentarnog filma o Srđanu Kneževiću
Najčitanije
  • Dogodine u Prizrenu
    4h 2m
    11
  • Major Lister sa Košara - priča o psu koji je čuvao srpsku vojsku
    19h 46m
    0
  • Priča o psima koji su položili život na Košarama (FOTO)
    3h 41m
    0
  • Posni specijalitet savršen za ručak ili večeru
    3h 41m
    0
  • Poznata imena odbornika u Skupštini Grada Istočno Sarajevo
    6h 44m
    9